Kimiz Biz?

Sekizdesekiz, Uludağ Üniversitesi mezunu elektronik mühendislerinin müteşebbis çalışmaları sonucu kurulmuş ve aktif olarak Ocak 2003’den itibaren iş dünyasının içinde yer almaya başlamıştır.

Bilişim sektöründe ülkesinde öncü, sonrada dünyada lider firmalardan biri olmayı vizyon olarak belirleyen Sekizdesekiz, kendisi ile aynı vizyona sahip kişi ve kuruluşlarla yürüttüğü projeleri de çalışmalarına katarak hedefe giden yolda ilk günkü şevk ve gayretiyle ilerlemektedir.

Sekizdesekiz, altına imzasını attığı her işi, kaliteden ödün vermeksizin teknolojinin ve müşteri odaklı yaklaşımının bir sentezi olacak şekilde gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Türkiye’de bilişim sektörünün hızla büyüyerek, kurumların vazgeçilmezi olduğu bu dönemde 21. yüzyıla yakışan çözümlerimiz, sürekli gelişen kadromuz ve kendimize duyduğumuz güven ile sektöre önemli katkılar sağlayacağımıza inanıyoruz.

Verdiği hizmetler konusunda ciddi ve bilinçli, teknoloji konusunda bilgili ve tecrübeli bir firma ile çalışmak isteyen tüm kurum ve kuruluşları çözüm sunmak üzere bekliyoruz.

Firma Profili

YAZILIM

Sekizdesekiz kendi bünyesi içerisinde hazırlamış olduğu eğitim yazılımlarıyla sektörde öncü kuruluşlar arasındaki yerini almış ve her geçen gün yenilenen, güncel yazılımlarla eğitim dünyasının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır. Sekizdesekiz özel kurum ve kuruluşların yazılım ihtiyaçlarına sunduğu çözümlerle de yazılım alanında marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ELEKTRONİK SİSTEM VE ÇÖZÜMLER

Elektronik konusundaki bilgi ve becerilerimizi yazılım alanındaki uzmanlığımızla birleştirerek eğitim dünyası başta olmak üzere her sektöre çözüm sunabilecek bir alt yapıya sahip olmayı amaçlıyoruz. Proje bazlı özel üretimlerle sadece kendimize değil tüm ülkeye katma değer sağlamak için çalışıyor, yaptığımız tüm çalışmaların teknolojik olarak bir önceki çalışmadan daha ileri olmasına önem veriyoruz.

SATIŞ PAZARLAMA

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri etkin ve verimli biçimde onlara ulaştırmak için profesyonellerden oluşan bir ekiple kararlı ve güvenilir bir yapıda çalışmaktayız. Kaliteden taviz vermeden doğru ürün ve hizmeti en uygun şartlarla sunabilmek için tüm yenilikleri takip ediyor ve müşterilerimizin memnuniyet yüzdesini her geçen gün bir adım ileriye taşıyoruz.

TEKNİK SERVİS ve DONANIM

Sekizdesekiz, sektör bağımsız şekilde tüm kurumların bilgi ve iletişim teknoloji altyapılarını iyileştirmek, hali hazırda çalışan sistemlerin sürekliliğini sağlamak amacı ile teknik destek anlaşmaları dâhilinde hizmet vermektedir.Teknik servis hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler;
– Yıllık Bakım Anlaşmaları
– Kurumsal Çözümler
– Network Çözümleri
– Sunucu (Server) Çözümleri
– Lisans Çözümleri
– Anahtar Teslim Projeler